سوله سازه‌ای فلزی با سقف شیب‌دار است که بر اساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می‌شود. این نوع از سازه معمولا به صورت قاب خمشی در یک جهت و قاب مهار بندی شده در جهت دیگر طراحی می شود به دلیل وجود دهانه های بزرگ در این سازه معمولا از تیر های شیب دار (Rafter) استفاده می شود.

با ما تماس بگیرید

سازه های صنعتی

شاید بتوان سوله را به عنوان مهمترین سازه های صنعتی نام برد.تحلیل و طراحی این نوع سازه علاوه بر اطلاعات فنی به تجربه زیادی نیز نیاز دارد شرکت مهندسین مشاور آرشکو با توجه به تجربه غنی خود در این زمینه و تلفیق زیبایی و استحکام قصد دارد در طراحی سازه‌ها تحولی نوین ایجاد نماید

گروه مهندسی آرشکو ((متشکل از شرکت آرشیت آرمه (مهندسین مشاور), آرشیت معیار (آزمایشگاه تخصصی) و آرشیت آزند (پیمانکاری پروژه های عمرانی)) با تکیه ‌بر تجربه غنی تیم خود، توانایی‌های خود را در زمینه مطالعات و طراحی سازه و اجرای آن به شرح زیر اعلام می‌دارد :

1) طراحی، نظارت و اجرای پل ها (زیر گذر و رو گذر) با هدف کاهش هزینه ها و مهندسی ارزش

2) طراحی، نظارت و اجرای ساختما‌ن‌های صنعتی (کارخانه‌ها و سوله‌ها)، تجاری (هتل‌ها، پاساژها و بیمارستان‌ها) و مسکونی

3) طراحی، نظارت و اجرای سازه‌های خاص شامل دکل‌ها، مخازن و برج‌های مخابراتی

4) طراحی و نظارت بر راه‌ها، راه آهن، ایستگاههای مترو و تونل‌ها

جهت تماس ایمیل ارسال فرمایید و یا با شماره‌های شرکت در لینک تماس بگیرید.

تماس با ما
طراحی سوله

طراحی سوله فنی و حرفه ای بویین و میان دشت

طراحی انبار مواد شمیایی

طراحی سالن بزرگ سرپوشیده شهرداری

گروه مهندسی آرشکو توسط تعدادی از کارشناسان مجرب در امر طراحی و نظارت باهدف مشاوره به کارفرمایان محترم از مرحله مطالعه و طراحی تا بهره‌برداری وساخت و تکمیل آنها تأسیس‌شده است. به گواه تعداد زیاد کارفرمایان راضی این گروه، کیفیت خدمات ارائه شده بی نظیر است.