طراحی و اجرا دکل مخابراتی

گروه مهندسین آرشكو از سه شركت زیر تشکیل شده است:

آرشیت آرمه (مهندسین مشاور)

آرشیت آژند (پیمانکاری عمرانی)

آرشیت معیار (آزمایشگاه تخصصی)

درباره ما:

گروه مهندسی آرشکو یکی از به روز ترین شرکتهای مهندسی در ایران است که تخصص های مختلف مورد نیاز را برای ارائه خدمات طراحی مهندسی و مشاوره‌ای ، نظارت و اجرا و صحت سنجی متریال و عملیات آزمایشگاهی دارا می باشد. این شرکت از زمان شروع فعالیت خود با اتکا بر پرسنل متخصص و مجرب و پایبندی به اصول مهندسی و کیفیت توانسته است سهم مناسبی از پروژه های عمرانی را به خود اختصاص دهد که شامل طیف وسیعی از خدمات مهندسی، نظارت و اجرا است.

گروه مهندسی آرشکو با استعانت از یکتا مهندس هستی در نظر دارد با ارائه:

برترین کیفیت ساخت‌وساز با استفاده از فناوری‌های نوین

مقرون ‌به ‌صرفه‌ترین خدمات بر پایه رضایت‌مندی کارفرمایان

و استفاده از کادر فنی مجرب و متعهد به‌منظور ارائه‌ی برترین کار در کمترین زمان ممکن در راستای خدمت به میهن گام بر دارد.


مهندس مشاور نهادی فنی است که وظیفه انجام وظایف مطالعات امکان سنجی و اولیه،مرحله اول و دوم، طراحی تفصیلی،نظارت بر اجرا، طراحی طرح های بهسازی و نوسازی را بر عهده دارد.

ارشکو: گروه مهندسین  ارشکو

هدف ما:

گروه مهندسی آرشکو با توجه به نیاز کشور به نیروی مجرب و متخصص در صنایع زیرساختی، قصد دارد با بهره‌مندی از کادر فنی مجرب و استفاده از فنّاوری‌های نوین در راستای پیشرفت کشور گام بردارد

امید است این شرکت بتواند بهترین کیفیت خدمات فنی و مهندسی برای صنعت ساخت و ساز را به کارفرمایان محترم ارائه نماید

ارشکو: گروه مهندسی  ارشکو

طراحی

اولین بخش هر ساخت و ساز طراحی آن است. گروه مهندسی آرشکو مفتخر است با داشتن تیمی قوی از طراحان در قالب شرکت آرشیت آرمه توانسته با کیفیت بالا به این مهم دست یابد.

اجرا

مهمترین بخش هر ساخت و ساز اجرای صحیح آن می باشد گروه مهندسی آرشکو ر قالب شرکت آرشیت آژند به عنوان بازوی پیمانکاری گروه در این بخش فعالیت می‌کند.

آزمایشگاه تخصصی و مجهز عمران

آزمایشگاه تخصصی

بخشی دیگر از گروه مهندسی آرشکو، اطمینان حاصل کردن از اجرای طرح ها با کیفیت مورد انتظار کارفرما و استفاده از مصالح استاندار (بتن، آرماتور و …) می‌باشد که این مهم با استفاده از تجهیزات تخصصی شرکت آرشیت معیار، آزمایشگاه‌های تخصصی و توانایی‌های اعضای آن قابل دستیابی است.

تعهدات ما

 به‌پاس اعتماد کارفرمایان متعهد می‌گردد از تمام تجربیات و آموخته‌های تیم خود در راستای انجام هرچه بهتر، سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه تر پروژه‌ها استفاده نماید

روه مهندسین آرشكو : آرشیت آرمه (مهندسین مشاور) آرشیت آژند (پیمانکاری عمرانی) آرشیت معیار (آزمایشگاه تخصصی)