هتل جز آن دست از فضاهایی است که برای گذراندن اقامت در تعطیلات آن را برمی‌گزینیم. هتل ها مهم ترین عناصر مناطق گردشگری به شمار می روند و طرحی هتل و یا محل اقامت برای یک منطقه گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. دلیل این اهمیت رشد اقتصادی و فرهنگی است که در صنعت توریسم و گردشگری نهفته است. مهم ترین ویژگی طراحی داخلی هتل طراحی لابی، طراحی اتاق ها، تقسیم بندی فضا، و زیبایی هر چه بیشتر عرصه هاست. همپنین مهم ترین ویژگی این کاربری طراحی هتل با رویکرد معماری پایدار، طراحی هتل 5 ستاره، طراحی هتل های معماری یا طراحی هتل آپارتمان می باشد.

با ما تماس بگیرید
طراحی هتل لوکس در اصفهان

طراحی هتل لوکس صنایع شیمیایی ایران

طراحی داخلی و معماری هتل

هتل یک واژه‌ی فرانسوی است و منظور آن مکانی برای اقامت کوتاه مدت در مقاصد ثابت یا بین راهی مسافران است. طراحی و ساخت هتل صنعتی قدیمی است که از دوران هخامنشی و سلطنت کوروش کبیر با ساخت کاروانسراها آغاز گردید. البته مکان هایی مانند مسافرخانه یا مراکز کوچک و بزرگ اقامتی دیگر نیز تحت پوشش کلمه ی هتل در فرهنگ انگلیسی ها قراردارد. امروزه مقیاس ها و استاندارد های گوناگونی برای تعیین سطح کیفی هتل به صورت بین المللی وجود دارد.
شما نیز برای ساختن هتلی شیک و مجلل می بایست مشاوری خوب و با تجربه را در کنار خود داشته باشید. شرکت مهندسین مشاور آرشکو می‌تواند مشاور شما در طراحی هتل و اجرای آن باشد. بنابراین این شمایید که تصمیم میگیرید که در چه سطح کیفی و در چه درجه ای می‌خواهید هتل خود را تاسیس نمایید.
در ابتدا می بایست بدانید که نیاز به ایده ای جدید و خلاقانه برای طراحی هتل خواهید داشت. این ایده می‌تواند در نمای ساختمان هتل شما باشد یا در تعریف و جانمایی فضاهای مختلف داخلی. یادتان باشد تا به ایده ای مناسب و عالی در زمینه ساخت هتل دست پیدا نکنید، نمی توانید هتلی با ویژگی هتل‌های برند داشته باشید. به دنبال ایده ها بگردید.

گروه مهندسی آرشکو ((متشکل از شرکت آرشیت آرمه (مهندسین مشاور), آرشیت معیار (آزمایشگاه تخصصی) و آرشیت آزند (پیمانکاری پروژه های عمرانی)) با تکیه ‌بر تجربه غنی تیم خود، توانایی‌های خود را در زمینه مطالعات و طراحی سازه و اجرای آن به شرح زیر اعلام می‌دارد :
1) طراحی، نظارت و اجرای پل ها (زیر گذر و رو گذر) با هدف کاهش هزینه ها و مهندسی ارزش
2) طراحی، نظارت و اجرای ساختما‌ن‌های صنعتی (کارخانه‌ها و سوله‌ها)، تجاری (هتل‌ها، پاساژها و بیمارستان‌ها) و مسکونی
3) طراحی، نظارت و اجرای سازه‌های خاص شامل دکل‌ها، مخازن و برج‌های مخابراتی
4) طراحی و نظارت بر راه‌ها، راه آهن، ایستگاههای مترو و تونل‌ها
جهت تماس ایمیل ارسال فرمایید و یا با شماره‌های شرکت در لینک تماس بگیرید.

تماس با ما

هتل شرکت صنایع شیمیایی ایران

طراحی هتل شرکت صنایع شیمیایی ایران

طراحی هتل لوکس در اصفهان

هتل صنایع شیمیایی ایران

شرکت مهندسین مشاور آرشکو مفتخر است با کنار هم قرار دادن بهترین معماران ایران و ایجاد تیمی قدرتمند به کارفرمایان یاری دهد تا با ایجاد توازن بین زیبایی ،استحکام و قیمت تمام‌شده برترین کار را ارائه نماید.

جهت تماس ایمیل ارسال فرمایید و یا با شماره‌های شرکت در لینک تماس بگیرید.

تماس با ما

گروه مهندسی آرشکو توسط تعدادی از کارشناسان مجرب در امر طراحی و نظارت باهدف مشاوره به کارفرمایان محترم از مرحله مطالعه و طراحی تا بهره‌برداری وساخت و تکمیل آنها تأسیس‌شده است. به گواه تعداد زیاد کارفرمایان راضی این گروه، کیفیت خدمات ارائه شده بی نظیر است.
طراحی و اجرای هتل رویایی خود را از ما بخواهید.

طراحی هتل لوکس در اصفهان

طراحی هتل مجلل صنایع شیمیایی ایران

بهترین طراحی داخلی در اصفهان، طراحی داخلی و معماری هتل‌های لوکس، متخصص طراح هتل و پاساژ، برجسته ترین مهندسین معمار اصفهان، طراحی هتل رویایی، مهندسین طراح هتل، بزرگترین شرکت طراحی ساختمان‌های تجاری، هتل و پاساژ