معماری فضاهای آموزشی ابزاری قدرتمند برای برانگیختن خلاقیت و همچنین افزایش تمرکز، انگیزه و ادراک دانشجویان است. محیطی که ما در آن مطالعه می‌کنیم، از مهدکودک یا دبیرستان گرفته تا دانشگاه، به طور مستقیم بر چگونگی فراگیری دانش تأثیر می‌گذارد.

با ما تماس بگیرید
طراحی دانشگاه

طراحی ساختمان آموزشی شرکت LAB

طراحی ساختمان‌های آموزشی

معماری فضاهای آموزشی ابزاری قدرتمند برای برانگیختن خلاقیت و همچنین افزایش تمرکز، انگیزه و ادراک دانشجویان است. محیطی که ما در آن مطالعه می‌کنیم، از مهدکودک یا دبیرستان گرفته تا دانشگاه، به طور مستقیم بر چگونگی فراگیری دانش تأثیر می گذارد.
شما نیز برای ساختن آموزشگاه ایده‌آل می‌بایست مشاوری خوب و با تجربه را در کنار خود داشته باشید. شرکت مهندسین مشاور آرشکو می‌تواند مشاور شما در طراحی دانشگاه‌ها، مدارس، آزمایشگاه‌ها و اجرای آن باشد.

گروه مهندسی آرشکو ((متشکل از شرکت آرشیت آرمه (مهندسین مشاور), آرشیت معیار (آزمایشگاه تخصصی) و آرشیت آزند (پیمانکاری پروژه های عمرانی)) با تکیه ‌بر تجربه غنی تیم خود، توانایی‌های خود را در زمینه مطالعات و طراحی سازه و اجرای آن به شرح زیر اعلام می‌دارد :
1) طراحی، نظارت و اجرای پل ها (زیر گذر و رو گذر) با هدف کاهش هزینه ها و مهندسی ارزش
2) طراحی، نظارت و اجرای ساختما‌ن‌های صنعتی (کارخانه‌ها و سوله‌ها)، تجاری (هتل‌ها، پاساژها و بیمارستان‌ها) و مسکونی
3) طراحی، نظارت و اجرای سازه‌های خاص شامل دکل‌ها، مخازن و برج‌های مخابراتی
4) طراحی و نظارت بر راه‌ها، راه آهن، ایستگاههای مترو و تونل‌ها
جهت تماس ایمیل ارسال فرمایید و یا با شماره‌های شرکت در لینک تماس بگیرید.

تماس با ما
طراحی و اجرای ساختمان آموزشی

ساختمان آموزشی شرکت LAB

طراحی و اجرای ساختمان آموزشی

سالن ساختمان آموزشی شرکت LAB

طراحی محوطه سبز

طراحی فضای خارجی شرکت LAB

شرکت مهندسین مشاور آرشکو مفتخر است با کنار هم قرار دادن بهترین معماران ایران و ایجاد تیمی قدرتمند به کارفرمایان یاری دهد تا با ایجاد توازن بین زیبایی ،استحکام و قیمت تمام‌شده برترین کار را ارائه نماید.

.

.

جهت تماس ایمیل ارسال فرمایید و یا با شماره‌های شرکت در لینک تماس بگیرید.

تماس با ما

مهندسین مشاور آرشکو یکی از مهمترین شرکتهای مهندس مشاور در ایران است که تخصص های مختلف مورد نیاز را برای ارائه خدمات طراحی مهندسی و مشاوره ای دارا می باشد. اين شركت از زمان شروع فعاليت خود با اتكا بر پرسنل متخصص و مجرب و پايبندي به اصول مهندسي و كيفيت توانسته است سهم مناسبي از پروژه هاي عمرانی را به خود اختصاص دهد كه شامل طيف وسيعي از خدمات مهندسي و نظارت مي‌باشد.

شرکت مهندسين مشاور آرشکو شرکتي پيشرو، خلاق و فعال، باثبات، منعطف و ذينفع گرا و مشارکت جو، با رويکردي توسعه‌اي و متعهد به رعايت ارزش‌هاي جامعه و اخلاق حرفه‌اي، مجهز و مسلط به دانش فني و استانداردهاي روز دنيا و مهندسي ارزش و بهبود روش‌ها و بهره‌مند از سيستم‌هاي نوين مديريت و تحقيق و توسعه کاربردي براي پيشبرد منطقي و با کيفيت و بهره‌ور و سودآور پروژه‌ها و فعاليت‌هاي مرتبط می باشد.

شرکت مهندسين مشاور آرشکو به عنوان يکي از قديمي ترين و خوشنام‌ترين شرکت‌هاي مهندس مشاور در کشور، تلاش دارد تا مناسبترين خدمات را با بهترين کيفيت در حوزه فعاليت خود ارائه نمايد.

هر آنچه که در ذهن دارید را از ما بخواهید.

طراحی مرکز آموزشی شرکت صنایع شیمیایی ایران

طراحی شرکت LAB

بهترین شرکت مهندسی طراح و اجرای ساختمانهای آموزشی در اصفهان، طراحی مدرسه، ساخت آموزشگاه, دانشگاه، طراحی دانشگاه، ساخت دانشگاه