معماری فضاهای آموزشی ابزاری قدرتمند برای برانگیختن خلاقیت و همچنین افزایش تمرکز، انگیزه و ادراک دانشجویان است. محیطی که ما در آن مطالعه می‌کنیم، از مهدکودک یا دبیرستان گرفته تا دانشگاه، به طور مستقیم بر چگونگی فراگیری دانش تأثیر می‌گذارد.

با ما تماس بگیرید
طراحی دانشگاه

طراحی ساختمان آموزشی شرکت LAB

طراحی ساختمان‌های آموزشی

معماری فضاهای آموزشی ابزاری قدرتمند برای برانگیختن خلاقیت و همچنین افزایش تمرکز، انگیزه و ادراک دانشجویان است. محیطی که ما در آن مطالعه می‌کنیم، از مهدکودک یا دبیرستان گرفته تا دانشگاه، به طور مستقیم بر چگونگی فراگیری دانش تأثیر می گذارد.
شما نیز برای ساختن آموزشگاه ایده‌آل می‌بایست مشاوری خوب و با تجربه را در کنار خود داشته باشید. شرکت مهندسین مشاور آرشکو می‌تواند مشاور شما در طراحی دانشگاه‌ها، مدارس، آزمایشگاه‌ها و اجرای آن باشد.

گروه مهندسی آرشکو ((متشکل از شرکت آرشیت آرمه (مهندسین مشاور), آرشیت معیار (آزمایشگاه تخصصی) و آرشیت آزند (پیمانکاری پروژه های عمرانی)) با تکیه ‌بر تجربه غنی تیم خود، توانایی‌های خود را در زمینه مطالعات و طراحی سازه و اجرای آن به شرح زیر اعلام می‌دارد :
1) طراحی، نظارت و اجرای پل ها (زیر گذر و رو گذر) با هدف کاهش هزینه ها و مهندسی ارزش
2) طراحی، نظارت و اجرای ساختما‌ن‌های صنعتی (کارخانه‌ها و سوله‌ها)، تجاری (هتل‌ها، پاساژها و بیمارستان‌ها) و مسکونی
3) طراحی، نظارت و اجرای سازه‌های خاص شامل دکل‌ها، مخازن و برج‌های مخابراتی
4) طراحی و نظارت بر راه‌ها، راه آهن، ایستگاههای مترو و تونل‌ها
جهت تماس ایمیل ارسال فرمایید و یا با شماره‌های شرکت در لینک تماس بگیرید.

تماس با ما
طراحی و اجرای ساختمان آموزشی

ساختمان آموزشی شرکت LAB

طراحی و اجرای ساختمان آموزشی

سالن ساختمان آموزشی شرکت LAB

طراحی محوطه سبز

طراحی فضای خارجی شرکت LAB

شرکت مهندسین مشاور آرشکو مفتخر است با کنار هم قرار دادن بهترین معماران ایران و ایجاد تیمی قدرتمند به کارفرمایان یاری دهد تا با ایجاد توازن بین زیبایی ،استحکام و قیمت تمام‌شده برترین کار را ارائه نماید.

.

.

جهت تماس ایمیل ارسال فرمایید و یا با شماره‌های شرکت در لینک تماس بگیرید.

تماس با ما

مهندسین مشاور آرشکو یکی از مهمترین شرکتهای مهندس مشاور در ایران است که تخصص های مختلف مورد نیاز را برای ارائه خدمات طراحی مهندسی و مشاوره ای دارا می باشد. این شرکت از زمان شروع فعالیت خود با اتکا بر پرسنل متخصص و مجرب و پایبندی به اصول مهندسی و کیفیت توانسته است سهم مناسبی از پروژه های عمرانی را به خود اختصاص دهد که شامل طیف وسیعی از خدمات مهندسی و نظارت می‌باشد.

شرکت مهندسین مشاور آرشکو شرکتی پیشرو، خلاق و فعال، باثبات، منعطف و ذینفع گرا و مشارکت جو، با رویکردی توسعه‌ای و متعهد به رعایت ارزش‌های جامعه و اخلاق حرفه‌ای، مجهز و مسلط به دانش فنی و استانداردهای روز دنیا و مهندسی ارزش و بهبود روش‌ها و بهره‌مند از سیستم‌های نوین مدیریت و تحقیق و توسعه کاربردی برای پیشبرد منطقی و با کیفیت و بهره‌ور و سودآور پروژه‌ها و فعالیت‌های مرتبط می باشد.

شرکت مهندسین مشاور آرشکو به عنوان یکی از قدیمی ترین و خوشنام‌ترین شرکت‌های مهندس مشاور در کشور، تلاش دارد تا مناسبترین خدمات را با بهترین کیفیت در حوزه فعالیت خود ارائه نماید.

هر آنچه که در ذهن دارید را از ما بخواهید.

طراحی مرکز آموزشی شرکت صنایع شیمیایی ایران

طراحی شرکت LAB

بهترین شرکت مهندسی طراح و اجرای ساختمانهای آموزشی در اصفهان، طراحی مدرسه، ساخت آموزشگاه, دانشگاه، طراحی دانشگاه، ساخت دانشگاه